ქარელისა და გორის მუნიციპალიტეტების სკოლებში საინფორმაციო შეხვედრები ჩატარდა
განცხადებების მიღება ახალგაზრდა მოხალისეების პროგრამაზე დაიწყო იხილეთ სრულად
განცხადებების მიღება ახალგაზრდა მოხალისეების პროგრამაზე დაიწყო
თბილისის 130-ე და 103-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეებისთვის პლასტმასის გამოყენების შემცირების, ნარჩენების მართვის საკითხებზე და დეფიციტური პროფესიების შესახებ საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა იხილეთ სრულად
თბილისის 130-ე და 103-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეებისთვის პლასტმასის გამოყენების შემცირების, ნარჩენების მართვის საკითხებზე და დეფიციტური პროფესიების შესახებ საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა
გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის ინიციატივით, საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის ოცხდახუთ საჯარო სკოლაში გარემოსდაცვით საკითხებზე საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა იხილეთ სრულად
გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის ინიციატივით, საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის ოცხდახუთ საჯარო სკოლაში გარემოსდაცვით საკითხებზე საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა
თბილისის სკოლის მოსწავლეებისთვის პლასტმასის გამოყენების შემცირების და ნარჩენების მართვის საკითხებზე საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა იხილეთ სრულად
თბილისის სკოლის მოსწავლეებისთვის პლასტმასის გამოყენების შემცირების და ნარჩენების მართვის საკითხებზე საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა
გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი აცხადებს კონკურსს „განათლება მწვანე მომავლისთვის“ იხილეთ სრულად
გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი აცხადებს კონკურსს „განათლება მწვანე მომავლისთვის“