ვებინარი - დედამიწის შემსწავლელი მეცნიერებები (გეოგრაფია, გეოლოგია, გეოფიზიკა)
გარემოსდაცვითი პროგრამებისა და პროფესიების შესახებ გაიმართება ვებინარები, სადაც გაეცნობით ინფორმაციას მწვანე პროფესიებზე, საბაკალავრო პროგრამებსა და დასაქმების შესაძლო სფეროებზე.
22 მარტს 16:00-18:00 საათზე გიწვევთ ვებინარზე  -  დედამიწის შემსწავლელი მეცნიერებები (გეოგრაფია, გეოლოგია, გეოფიზიკა).
ვებინარზე დასწრების სურვილის შემთხვევაში ეწვიეთ შემდეგ ბმულს  - https://us06web.zoom.us/j/81445309840  Meeting ID: 814 4530 9840
სპიკერი - ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის დედამიწის შემსწავლელი მეცნიერებების საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელი არჩილ მაღალაშვილი წარმოგიდგენთ პრეზენტაციას დედამიწის შემსწავლელი მეცნიერებების (გეოგრაფია, გეოლოგია, გეოფიზიკა) საბაკალავრო პროგრამების შესახებ.
მოწვეული სტუმარი - გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის მწვანე სტიპენდიანტი, დედამიწის შემსწავლელი მეცნიერებების კურსდამთავრებული ზურაბ ბარათაშვილი.

The webinar on earth science (geography, geology, and geophysics)  was held
The webinars will be held on environmental programs and vocations; within the webinars, information on the green profession, undergraduate programs, and possible fields of employment will be shared.
We would like to welcome you to a webinar on Earth Sciences (geography, geology, and geophysics) on March 22 from 16:00 to 18:00.
To attend the webinar, please visit the following link: - https://us06web.zoom.us/j/81445309840   Meeting ID: 814 4530 9840
Speaker Archil Gholashvili, the director of Ilia State University's earth science undergraduate program, gives a presentation on the earth science undergraduate programs (geography, geology, and geophysics).
Guest: Zurab Baratashvili, a green scholarship holder at the EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia and a graduate of Earth Sciences.