საქართველოს პასუხისმგებელი ბიზნესის კონკურსის მელიორა 2024-ის განცხადებების მიღება დაიწყო!
კონკურსი უნიკალური შესაძლებლობაა  ბიზნესკომპანიებისთვის გააცნონ საზოგადოებას თავიანთი კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობის (CSR) ინიციატივები, მოიპოვონ აღიარება საუკეთესო მიღწევებისთვის და წვლილი შეიტანონ СSR-ის შესახებ ცნობიერების ამაღლებასა და მდგრადი განვითარების მაღალი სტანდარტების დამკვიდრებაში.
კონკურსი შემუშავდა CSR-ის სფეროს წამყვანი ევროპული ორგანიზაციების (Pontis Foundation, Slovakia და Business in the Community, the Prince’s Responsible Business  Network, UK) ექსპერტებთან თანამშრომლობით და მისი დამოუკიდებელი ჟიური შედგება წამყვანი ქართველი და უცხოელი ექსპერტებისგან.
კონკურსის მხარდამჭერია გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი.
კონკურსი გთავაზობთ მრავალფეროვან СSR კატეგორიებს.
გამარჯვებულები გამოვლინდებიან დაჯილდოების საზეიმო ცერემონიაზე.
გაეცანით კატეგორიებს და წარმოადგინეთ თქვენი CSR პროექტები: www.meliora.ge
განცხადებების მიღების ბოლო ვადაა 20 თებერვალი.
კონკურსი ტარდება ევროკავშირისა და კონრად ადენაუერის ფონდის (KAS) მხარდაჭერით მიმდინარე პროექტის „სამოქალაქო საზოგადოების ინიციატივის“ ფარგლებში.

Applications for Meliora 2024, the responsible business contest in Georgia, have begun!
The contest offers businesses an unprecedented opportunity to introduce their corporate social responsibility (CSR) programs to the public, receive recognition for their best achievements, and contribute to raising awareness for sustainable development and CSR awareness.
The contest was developed in cooperation with experts from leading European organizations in the field of CSR (Pontis Foundation, Slovakia, Business in the Community, the Prince's Responsible Business Network, UK), and its independent jury consists of leading Georgian and foreign experts.
The contest is supported by the EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia.
The winners will be announced at the awards ceremony.
Get to know the categories and present your CSR projects: www.meliora.ge
Applications must be submitted by February 20th.
The contest is held within the ongoing project "Civil Society Initiative" with the support of the European Union and the Konrad Adenauer Foundation (KAS).