გარდაბნის მუნიციპალიტეტში, სოფ. გამარჯვებაში შპს „საქართველოს სამედიცინო და საყოფაცხოვრებო ნარჩენების უტილიზაციის ცენტრი ეკოლოგის“ სამედიცინო ნარჩენების ინსინერაციის საწარმოს ექსპლუატაციის პირობების ცვლილების პროექტი
შენიშვნები და მოსაზრებები მიიღება წერილობით  2022 წლის 27 ივნისის ჩათვლით.
ანგარიში და დეტალური ინფორმაცია იხ. ბმულზე - https://mepa.gov.ge/Ge/PublicInformation/34018
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2022 წლის 9 ივნისს, 12:00 საათზე. მისამართი: გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფ. გამარჯვების ადმინისტრაციული ერთეულის შენობა.

In Gardabani municipality, village Gamarjveba, the project of changing the operating conditions of the medical waste incineration plant of the Georgian Medical and Household Waste Disposal Center, Ecologist Ltd
Kvemo Kartli, Gardabani, Village Gamarjveba , Gardabani Municipality Village Gamarjveba
The Ministry of  Environmental Protection and Agriculture publishes the environmental impact assessment report.
Comments and opinions are accepted in writing by June 27, 2022.
See the report for more detailed information. At the link — https://mepa.gov.ge/Ge/PublicInformation/34018
The public hearing for the Environmental Impact Assessment Report for the planned activity will be held on June 9, 2022, at 12:00 p.m.  Address: Gardabani Municipality Village Gamarjveba Administrative Unit Building.