ქ. ბათუმში, შპს „ამბასადორი ბათუმი აილენდის“ მიერ ხელოვნური კუნძულის მოწყობის პროექტი
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს სსიპ გარემოს ეროვნული სააგენტო აქვეყნებს დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშს. დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ წარუდგინოთ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ. ფოსტის მისამართზე: eia@mepa.gov.ge
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 17 ივლისის ჩათვლით.
განცხადება და დეტალური ინფორმაცია იხ. ბმულზე - https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/6033
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2023 წლის 13 ივლისს, 13:00 სთ-ზე, მისამართი: ქ. ბათუმის მუნიციპალიტეტის მერიის შენობა.

The LEPL national environmental agency, under the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia, is publishing the scoping report of the planned activity. The notes and opinions regarding the scoping report of the planned activity require submission in writing to the national agency at the address Marshal Gelovani Avenue N34, Tbilisi, or via email at eia@mepa.gov.ge.
the project of arranging an artificial island by LTD, "Ambassador Batumi Island."In the city of Batumi
The comments and opinions regarding the scoping report of the planned activity require submission to the LEPL National Environment Agency by July 17 2023.
See the statement and detailed information at the following link https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/6033
The public hearing of the scoping report of the planned activity will be held on July 13, 2023, at 13:00. In Batumi Municipality's City Hall building.