გურჯაანის მუნიციპალიტეტში, წყალარინების სისტემებისა და ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობის მშენებლობა-ექსპლუატაციის პროექტი
კახეთი, გურჯაანი, ქ. გურჯაანი, გურჯაანის მუნიციპალიტეტი
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 26 სექტემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge

The construction-operation project of sewage systems and wastewater treatment plants in Gurjaani municipality
Kakheti, Gurjaani, City Gurjaani, Kakheti, Gurjaani, Gurjaani City, Gurjaani municipality
Construction-operation project of sewage systems and wastewater treatment plant in Gurjaani Municipality
You can submit your comments and opinions on the environmental impact assessment report of the planned activities to the National Environmental Agency until September 26, 2023, at the following address: Tbilisi City, Marshall Gelovani Avenue N34, or via e-mail to eia@mepa.gov.ge.
• September 7, 2023, 2:00 p.m., Gurjaani Municipality Library building
The public discussion is open, and any public representative has the right to take part in it, as well as to submit comments and opinions.