შპს „აშენდი აგრო საქართველოს“ მიერ თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ასურეთში მეღორეობის ფერმის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილების სკოპინგის ანგარიში
ქვემო ქართლი, თეთრიწყარო, სოფ. ასურეთი, თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტი, სოფ. ასურეთი
შპს „აშენდი აგრო საქართველოს“ მიერ  თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ასურეთში მეღორეობის ფერმის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილების სკოპინგის ანგარიშ
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 19 დეკემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ბმული - https://ei.gov.ge/ka/info/de4df455-b348-41d3-b61c-8d23312aa6eb
2023 წლის 18 დეკემბერს 13:00 საათზე თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ასურეთის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობაში

A scoping report on changes in the conditions of operation of the pig farm in the village of Asureti, Tetritskaro Municipality, by LLC "Ashendi Agro Georgia".
Kvemo Kartli, Tetri Tskaro, Village Asureti, Kvemo Kartli,Tetritskaro,the Village Asureti, the Tetritskaro Municipality,the Village Asureti.
The EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes the scoping report for the planned activity
The written comments and opinions on the scoping report for the planned activity should be sent to the National Environment Agency by December 19, 2023, at the address: Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue, N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the link: https://ei.gov.ge/ka/info/de4df455-b348-41d3-b61c-8d23312aa6eb
On December 18, 2023, at 13:00 in the village of Tetritskaro municipality. In the building of the administrative unit of Assureti.