შპს „ეკო გრინ სფეისის“ მიერ სახიფათო და არასახიფათო ნარჩენების ინსინერაციის საწარმოს მოწყობისა და ექსპლუატაციის პროექტი
სამეგრელო და ზემო სვანეთი, ხობი, სოფ. პატარა ფოთი, ხობის მუნიციპალიტეტი, სოფ. პატარა ფოთი
შპს „ეკო გრინ სფეისის“ მიერ სახიფათო და არასახიფათო ნარჩენების ინსინერაციის საწარმოს მოწყობისა და ექსპლუატაციის პროექტ
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ, წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 5 თებერვლის  ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ გარემოსდაცვითი შეფასების პორტალი -https://ei.gov.ge/ka/info/5ab41e8a-28b5-4e37-afe3-4ba251fdb11f
,,უქმე დღეების განსაზღვრის შესახებ” საქართველოს მთავრობის 2023 წლის 25 დეკემბრის N500 დადგენილების საფუძველზე, 2023 წლის 3 იანვრიდან 5 იანვრის ჩათვლით ქვეყანაში გამოცხადებულია უქმე დღეებად!
• მითითებული 2024 წლის 16 იანვრის ნაცვლად, გაიმართება 2024 წლის 22 იანვარს, 15:00 საათზე,  ხობის მუნიციპალიტეტის სოფ. პატარა ფოთის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობაში

"Eco Green Space" LLC's project of setting up and operating a hazardous and non-hazardous waste incineration plant.
Samegrelo and Zemo Svaneti, Khobi, Village Patara Foti, Samegrelo and Zemo Svaneti, Khobi village. Patara Poti, Khobi municipality, village Patara Poti
The written comments and opinions related to the environmental impact assessment report for the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by February 5, 2024, at the address: St. Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the environmental assessment portal: https://ei.gov.ge/ka/info/5ab41e8a-28b5-4e37-afe3-4ba251fdb11f.
• On January 22, 2024, at 15:00 in the village of Khobi Municipality, in the building of the administrative unit of Patara Poti (address: St. Barbara Street N119)