საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანიის მიერ ყვარლის მუნიციპალიტეტში წყალარინების სისტემებისა და ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილების სკოპინგის ანგარიში
კახეთი, ყვარელი, ქ. ყვარელი, ყვარლის მუნიციპალიტეტი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 28 დეკემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge

Scoping report of changes in operating conditions of drainage systems and wastewater treatment plants in Kvareli Municipality by the United Water Supply Company of Georgia
Kakheti, Kvareli , City Kvareli, Kakheti, Kvareli, Kvareli town, and Kvareli municipality
Scoping report of changes in operating conditions of drainage systems and wastewater treatment plants in Kvareli Municipality by the United Water Supply Company of Georgia.
The written comments and opinions related to the scoping report of the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by December 28, 2023, at the address: Address. Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.