შპს სტანდარტის მიერ ნარჩენების აღდგენის (ნარჩენი ზეთების გადამუშავება) საწარმოო ობიექტისა და სახიფათო ნარჩენების (ნარჩენი ზეთები) დროებითი შესანახი ობიექტის მოწყობა-ექსპლუატაციის პროექტის ანგარიში
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 15 იანვრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ბმული - https://ei.gov.ge/ka/info/64ac08f1-a194-457c-bc79-a7503a3370cb
2024 წლის 10 იანვარს 12:00 საათზე ქ. რუსთავის მუნიციპალიტეტის მერიის შენობაში (მის: კოსტავას ქ. N20)

Project report on the construction and operation of a waste recovery (recycling of waste oils) production facility and a temporary storage facility for hazardous waste (waste oils) by Standard LLC.
The written comments and opinions related to the scoping report for the planned activity should be submitted to the National Environment Agency by January 15, 2023, at the address: . Tbilisi, D Agmashenebeli Avenue, N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the link: https://ei.gov.ge/ka/info/64ac08f1-a194-457c-bc79-a7503a3370cb.
• December 15, 2023, at 2:00 p.m. City of Rustavi, Municipality City Hall Building (Address: Kostava St. N20)
Any public representative is free to take part in the open public hearing and to offer their thoughts and opinions.