შპს „თოდუას კლინიკის“ მიერ ქ. თბილისში, თევდორე მღვდლის ქ. N13 გ-ში თხევადი სახიფათო ნარჩენების გაუვნებელყოფის დანადგარის მოწყობის პროექტი
თბილისი, თბილისი, ქ. თბილისი, თბილისი, დიდუბის რაიონის გამგეობა
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 17 იანვრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge

by "Todua Clinic" LLC, Tevdore Mgvdeli St., Tbilisi. Project for the installation of a liquid hazardous waste decontamination facility in N13 G
Tbilisi, Tbilisi, City Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi, St. Didube district administration, Tbilisi, Tbilisi.
By "Todua Clinic" LLC, Tevdore Mgvdeli St., Tbilisi. Project for the installation of a liquid hazardous waste decontamination facility in N13 G.
The written comments and opinions related to the scoping report for the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by January 12, 2024, at the address: St. Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the link: https://ei.gov.ge/ka/info/1bb2b92d-2e6b-4369-b291-aee77a689ca8.
• January 12, 2024, at 12:00 in the Didube district administration building (address: Beliashvili St. N1)