შპს „მეტროპოლ ტაბახმელას" მიერ ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტში, სოფ. შინდისში საცხოვრებელი კომპლექსის მშენებლობისა და ექსპლუატაციის პროექტი
თბილისი, თბილისი, ქ. თბილისი, თბილისი, მთაწმინდის რაიონი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 22 იანვრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ბმული - https://ei.gov.ge/ka/info/6a5ea941-576a-4868-ad21-12f76428fb47
2024 წლის 16 იანვარს 12:00 საათზე ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტი, მთაწმინდის რაიონის გამგეობის - წავკისი, შინდისი, ტაბახმელას საუბნო განყოფილების შენობაში (მის: ტაბახმელა, თბილისი-კოჯრის გზატკ. N25)

The project of the construction and operation of a residential complex in the village of Shindisi, Tbilisi Municipality, by "Metropol Tabakhmela" LLC.
Tbilisi, Tbilisi, City Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi City Tbilisi, Mtatsminda district
The written comments and opinions related to the scoping report of the planned activities should be sent to the National Environment Agency of the State Environmental Protection Agency by January 16, 2024, at the address: . Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the link: https://ei.gov.ge/ka/info/6a5ea941-576a-4868-ad21-12f76428fb47.
• January 16, 2024, at 12:00 Tbilisi Municipality, in the building of Mtatsminda District Administration—Tsavkisi, Shindisi, Tabakhmela district department (address: Tabakhmela, Tbilisi-Kojori Highway N25)