შპს „ნოვა ფიქსის” მიერ წნეხილი პოლისტიროლის ფილების საწარმოსა და ნარჩენების აღდგენის ტექნოლოგიური ხაზის მოწყობა და ექსპლუატაცია
თბილისი, თბილისი, ქ. თბილისი, ქ. თბილისი, ნაძალადევის რაიონი
შპს „ნოვა ფიქსის” მიერ წნეხილი პოლისტიროლის ფილების საწარმოსა და ნარჩენების აღდგენის ტექნოლოგიური ხაზის მოწყობისა და ექსპლუატაციის პროექტის სკოპინგის ანგარიში
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 31 იანვრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ბმული - https://ei.gov.ge/ka/info/01b7a8ca-e292-4842-ad87-d57958017044
2024 წლის 29 იანვარს 12:00 საათზე ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ნაძალადევის რაიონის გამგეობის შენობაში (მის: დ. გურამიშვილის გამზ. N25რ)

Construction and operation of the pressed polystyrene slab production and waste recovery technological line by "Nova Fix" LLC
The written comments and opinions related to the scoping report for the planned activity should be submitted to the National Environmental Agency by January 31, 2024, at the address: Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue, N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the link: https://ei.gov.ge/ka/info/01b7a8ca-e292-4842-ad87-d57958017044.
The public discussion of the scoping report for the planned activity will be held:
• On January 29, 2024, at 12:00 in the building of the Nadzaladevi District Administration of Tbilisi Municipality (address: D. Guramishvili Avenue, N25R)