ი/მ „თემურ ხომასურიძის" მიერ შესაფუთი მეორადი მასალის გადამამუშავებელი საწარმოს მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელება
იმერეთი, ზესტაფონი, ქ. ზესტაფონი, ზესტაფონის მუნიციპალიტეტი
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი აქვეყნებს დაგეგმილი მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიშს:
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიშთან  დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები წარდგენილ იქნა  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოში 2024 წლის 9 თებერვლის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ გარემოსდაცვითი შეფასების პორტალი - https://ei.gov.ge/ka/info/1572f6bd-5551-4fc2-b851-3489f1eeda4d
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება:
2024 წლის 19 თებერვალს 13:00 საათზე ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის მერიის შენობაში (მის: ა. წერეთლის ქ. №11)

Continuation of the current activity of the second-hand packaging material processing enterprise by "Temur Khomasuridze".
Imereti, Zestaponi, City Zestafoni, Imereti, Zestafon, Zestafoni, Zestafoni municipality
The EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes the environmental audit report on the continuation of the planned current activity:
Written notes and opinions related to the environmental audit report on the continuation of the current activity were submitted to the National Environmental Agency until February 9, 2024, at the address: Tbilisi City, Marshall Gelovani Avenue N34, or sent to e-mail eia@mepa.gov.ge.
Click the link to see the environmental assessment portal: https://ei.gov.ge/ka/info/1572f6bd-5551-4fc2-b851-3489f1eeda4d.
The public hearing of the environmental audit report on the continuation of current activities will be held.
• February 19, 2024, at 13:00 in the building of the Zestafoni Municipality City Hall (Address: A. Tsereteli St. №11)