შპს „სოკარ ჯორჯია პეტროლეუმის“ მიერ ქ. სამტრედიაში ნავთობპროდუქტების საცავის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილება
იმერეთი, სამტრედია, ქ. სამტრედია, სამტრედიის მუნიციპალუტეტი
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ, წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 12 მარტის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ გარემოსდაცვითი შეფასების პორტალი - https://ei.gov.ge/ka/info/f60f6dad-0ef2-4ce1-8271-3ec9e5f41bac
2024 წლის 23 თებერვალს 13:00 საათზე სამტრედიის მუნიციპალიტეტის მერიის შენობაში (მის: რესპუბლიკის ქ. N13)

Change in operating conditions of oil product storage in Samtredia by "SOCAR Georgia Petroleum" LLC
The EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes the environmental impact assessment reports for planned activity:
Change in operating conditions of oil product storage in Samtredia by "SOCAR Georgia Petroleum" LLC.
The written comments and opinions related to the environmental impact assessment report for the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by March 12, 2024, at the address: Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the environmental assessment portal: https://ei.gov.ge/ka/info/f60f6dad-0ef2-4ce1-8271-3ec9e5f41bac.
• February 23, 2024, at 13:00 in the building of the Samtredia Municipality City Hall (miss: Republic St. N13)