შპს „აშენდი აგრო საქართველოს“ მიერ თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ასურეთში მეღორეობის ფერმის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილება
შპს „აშენდი აგრო საქართველოს“ მიერ  თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ. ასურეთში მეღორეობის ფერმის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილების სკოპინგის ანგარიში
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 7 თებერვლის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge

Change in the conditions of operation of the pig farming farm in Asureti village of Tetritskaro municipality by "Ashendi Agro Sakartvelo" LLC
The written comments and opinions related to the scoping report for the planned activity should be submitted to the National Environmental Agency by February 7, 2024, at the address: . Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
Click on the link for more details: https://ei.gov.ge/ka/info/de4df455-b348-41d3-b61c-8d23312aa6eb.
• On January 31, 2024, at 3:00 p.m., in the village of Tetritskaro municipality. Marabda Public School building