საავტომობილო გზების დეპარტამენტის მიერ ყაზბეგის მუნიციპალიტეტში მცხეთა-სტეფანწმინდა-ლარსის საავტომობილო გზის სტეფანწმინდა - გველეთის (ლოტი 1) მონაკვეთის მშენებლობა და რეკონსტრუქცია
მცხეთა-მთიანეთი, ყაზბეგი, დაბა სტეფანწმინდა, ყაზბეგის მუნიციპალიტეტი
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ, წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 14 მარტის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ გარემოსდაცვითი შეფასების პორტალი - https://ei.gov.ge/ka/info/b5cc76d3-c1f2-42ea-921b-02a9ffe7043c
2024 წლის 23 თებერვალს 14:00 საათზე დაბა სტეფანწმინდის კულტურის სახლის შენობაში (მის: ალ. ყაზბეგის ქ. N24)

Construction and reconstruction of the Stepantsminda-Gveleti (lot 1) section of the Mtskheta-Stephantsminda-Lars highway in Kazbegi Municipality by the Department of Highways
Mtskheta-Mtianeti, Kazbegi , Borough Stefantsminda , Mtskheta-Mtianeti, Kazbegi, Stepantsminda Township, Kazbegi Municipality
The EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes the environmental impact assessment report of the planned activity:
The written comments and opinions related to the environmental impact assessment report for the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by March 14, 2024, at the address: Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue, N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the environmental assessment portal: https://ei.gov.ge/ka/info/b5cc76d3-c1f2-42ea-921b-02a9ffe7043c
• February 23, 2024, at 14:00 in the building of the House of Culture of Daba Stepantsminda (Miss: Al. Kazbegi St. N24)