შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანიის მიერ ქ. ჭიათურის საკანალიზაციო სისტემისა და ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობის მშენებლობა და ექსპლუატაცია
იმერეთი, ჭიათურა, ქ. ჭიათურა, ჭიათურის მუნიციპალიტეტი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 15 თებერვლის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ბმული - https://ei.gov.ge/ka/info/181cf632-e0b1-4c6f-b424-919308854a50
2024 წლის 13 თებერვალს 13:00 საათზე ჭიათურის მუნიციპალიტეტის მერიის შენობაში (მის: ნინოშვილის ქ. N7)

Construction and operation of the Chiatura sewerage system and wastewater treatment facility by the United Water Supply Company of Georgia Ltd
Imereti, Chiatura, City Chiatura, Imereti, Chiathura, Chiatura, and Chiatura Municipality
by the United Water Supply Company of Georgia Ltd. Construction and operation of the Chiatura sewage system and wastewater treatment plant
The written comments and opinions related to the scoping report of the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by February 15, 2024, at the address: Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the link: https://ei.gov.ge/ka/info/181cf632-e0b1-4c6f-b424-919308854a50
On February 13, 2024, at 1:00, in the building of Chiatura Municipality City Hall (address: N7 Ninoshvili St.),