გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და  განათლების ცენტრი პროექტის ,,კლიმატის ცვლილებით გამოწვეული კატასტროფების რისკების შემცირება საქართველოში“ ფარგლებში, 10 სამიზნე მუნიციპალიტეტში (გორი, თელავი, ახმეტა, სიღნაღი, ლაგოდეხი, სამტრედია, აბაშა, სენაკი, ხობი, ქობულეთი) მოხალისეთა მიღებას აცხადებს.
მოხალისეთა ქსელი გააერთიანებს 14-17 წლამდე ახალგაზრდებს და ხელს შეუწყობს მათში კლიმატის ცვლილებით გამოწვეული კატასტროფების რისკების შემცირებასთან დაკავშირებით ცნობიერების ამაღლებას პროექტის საგანანმანათლებლო აქტივობებში მონაწილეობის გზით.
რეგისტრაცია შესაძლებელია შემდეგ ბმულზე: https://bit.ly/3ozfVbr
მოხალისეთა ქსელთან დაკავშირებით გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის მხრიდან საკონტაქტო პირია პროექტის კოორდინატორი თამარ შერვაშიძე (ელ.ფოსტა: tamar.shervashidze@eiec.gov.ge,  მობ: 595958825).

Reducing the risk of  climate-driven disaster  in Georgia
The Eiec announces the recruitment of volunteers in 10 target municipalities (Gori, Telavi, Akhmeta, Signagi, Lagodekhi, Samtredia, Abasha, Senaki, Khobi, Kobuleti) within the framework of the project "Reducing the Risks of Climate-Driven Disasters in Georgia".
The volunteer network will bring together young people aged 14–17 and help raise awareness regarding risk reduction for climate-driven disasters by participating in the project's educational activities.
Registration is available at the following link: https://bit.ly/3ozfVbr
Tamar Shervashidze, Project Coordinator, is the contact person from the Eiec regarding the volunteer network (e-mail: tamar.shervashidze@eiec.gov.ge, mob: 59595882