ცენტრი ილიაუნის დასაქმების ფორუმზე
გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრმა ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში გამართულ მარი ბურდულის სახელობის დასაქმების ფორუმში მიიღო მონაწილეობა.
ცენტრის წარმომადგენლები დაინტერესებულ სტუდენტებს გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის საქმიანობის ძირითად მიმართულებებზე, ცენტრის მიერ შეთავაზებულ სერვისებსა და დასაქმების შესაძლებლობებზე ესაუბრნენ.
დასაქმების ფორუმზე, რომლის მიზანიც სტუდენტებისა და კურსდამთავრებნულთათვის პოტენციურ დამსაქმებელთან გასაუბრებების შესაძლებლობის მიცემა წარმოადგენდა,  გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს სხვადასხვა უწყებები იყვნენ წარმოდგენილნი.

The Environmental Information and Education Centre participated in the Mari Burduli career forum held in Ilia State University.
The representatives of the centre spoke to the interested students about the main activities of the Environmental Information and Education centre, services offered by the centre and employment opportunities.
The different agencies of the ministry were participating in the forum whose objective was to give the opportunity to the current and graduate students to have an interview with the potential employer.