მხარი დაგვიჭირეთ მწვანე უნარების კონკურსში
გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის პროგრამა - „გარემოსდაცვითი და აგრარული განათლება სკოლაში“ VET Excellence Award-ის გამარჯვებულია!
ჩვენი პროგრამა ასევე შერჩეულია და მონაწილეობს ევროკავშირისა და ETF - European Training Foundation-ის მხარდაჭერით მიმდინარე „მწვანე უნარების“ კონკურსში.
კონკურსში მონაწილეებისთის ხმის მიცემა ონლაინ რეჟიმში მიმდინარეობს.
გადადით მითითებულ ბმულზე - https://bit.ly/3PSouJG
მოძებნეთ ჩვენი პროგრამა „GEORGIA - ENVIRONMENTAL AND AGRICULTURAL EDUCATION IN SCHOOL”
მონიშნეთ vote for this project და კვლავ მონიშნეთ  პროგრამა „Georgia - Environmental and Agricultural Education in School“  და კიდევ ერთი თქვენთვის სასურველი პროექტი ქვედა ველში გაჩვენებთ კოდს (ლათინურ სიმბოლოებს) ჩაწერეთ და დაადასტურეთ.

The program of the EIEC "Environmental and Agrarian Education in Schools" is the winner of the VET Excellence Award!
Our program has also been selected and is participating in the ongoing Green Skills Contest with the support of the European Union and the ETF-European Training Foundation.
Voting for contestants is online.
Go to the link provided - https://bit.ly/3PSouJG
Find our program "GEORGIA-ENVIRONMENTAL AND AGRICULTURAL EDUCATION IN SCHOOL."
Highlight vote for this project and select the program "Georgia - Environmental and Agricultural Education in School" again. Another project of your choice will be shown in the lower field. Enter the code (Latin characters) and confirm.