მწვანე ეკონომიკის ელექტრონული კურსი განახლდა
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრმა ევროკავშირის პროექტის – „EU4 Environment“-ის ფარგლებში, მსოფლიოს წამყვანი საგანმანათლებლო პლატფორმის მწვანე ეკონომიკის სასერტიფიკატო კურსზე მიღება განაახლა: https://unccelearn.org/course/view.php?id=123
საერთაშორისო პლატფორმაზე განთავსებული მწვანე ეკონომიკის კურსი მოიცავს 5 ქართულენოვან მოდულს ინტერაქტიული გაკვეთილებით, ვიდეორგოლებით, დავალებებითა და კითხვარებით, რომელთა წარმატებით დასრულების შემთხვევაშიც მონაწილე მიიღებს სერტიფიკატს.
მსოფლიოს წამყვანი საგანმანათლებლო პლატფორმის მწვანე ეკონომიკის სასერტიფიკატო კურსი არის უფასო და ხელმისაწვდომია ყველა დაინტერესებული პირისთვის.
დამატებითი ინფორმაციისთვის საკონტაქტო პირია ნათია ბლიაძე - გარემოსდაცვითი ინფორმაციის და განათლების ცენტრის პროექტის კოორდინატორი (მობ.: 598218285; ელ-ფოსტა: natela.bliadze@eiec.gov.ge).

The green economy E-course has been updated
Within the framework  ‘’EU 4 Environment’’ project  the EIEC under the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia has resumed admission to the Green Economy certification course the world's leading educational platform has resumed https://unccelearn.org/course/view.php?id=123
The Green Economy Course placed on an international platform  covers 5 Georgian-language modules with interactive lessons, videos,assignments and questionnaires. After successful completion  the participant will receive a certificate.
The world's leading educational platform, the Green Economy Certificate Course is free and available for all interested persons.
For additional information please contact Natia Bliadze the EIEC project coordinator ( phone number; 598218285 email: natela.bliadze@eiec.gov.ge).
The additional information about course can  be found at the link - https://elibrary.mepa.gov.ge/Ge/Library/Details/7075/