შპს „საქართველოს მყარი ნარჩენების მართვის კომპანიის“ არასახიფათო ნარჩენების განთავსების ობიექტის (რეგიონული ნაგავსაყრელის) მშენებლობა-ექსპლუატაცია
იმერეთი, წყალტუბო, სოფ. მუხიანი, წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი, სოფ. მუხიანი
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს სსიპ გარემოს ეროვნული სააგენტო აქვეყნებს განცხადებას დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშის საჯარო განხილვის დროის ცვლილების შესახებ. დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ წარუდგინოთ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N6 ან გაუგზავნოთ ელ. ფოსტის მისამართზე: eia@mepa.gov.ge
განცხადება და დეტალური ინფორმაცია იხ. ბმულზე - https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/84
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2022 წლის 3 ივნისს, 13:00 სთ-ზე, მისამართი: წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფ. მუხიანის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობა.

The LEPL National Environment Agency of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes an announcement on the change of the time of public review of the scoping report of the planned activity. Written remarks and opinions related to the scoping report of the planned activity can be submitted to the address of the National Environment Agency: Tbilisi, Marshal Gelovani Avenue N6 or sent by e-mail. Email address: eia@mepa.gov.ge
Construction-operation of a non-hazardous waste disposal facility (regional landfill) by Georgian Solid Waste Management Company Ltd
See the statement and the detailed information. At the link — https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/84
The public hearing of the scoping report of the planned activity will be held on June 3, 2022, at 13:00 at the following address: Tskaltubo Municipality village Mukhiani administrative unit building.