სიღნაღის მუნიციპალიტეტში, სოფ. ბოდბისხევში შპს „მაღარო კაპიტალის“ სამელიორაციო სისტემისა და 47800 მ3 მოცულობის წყლის რეზერვუარის მოწყობა და ექსპლუატაცია
კახეთი, სიღნაღი, სოფ. ბოდბისხევი, სიღნაღის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ბოდბისხევი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2022 წლის 7 ნოემბრის ჩათვლით.
განცხადება და დეტალური ინფორმაცია იხ. ბმულზე - https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/892
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება: 2022 წლის 1  ნოემბერს, 14:00 სთ-ზე, მისამართი: სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფ. ბოდბისხევის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობა.

Arrangement and operation of the reclamation system and 47,800 m3 water reservoir of "Magaro Capitali" LLC in Bodbishkhevi in the village of Sighnaghi Municipality
Written comments and opinions related to the Scoping Report for the Planned Activity need to be submitted to LEPL National Environment Agency including November 7, 2022.
The statement and detailed information can be found at the link - https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/892
The public discussion regarding the scoping report for the planned activity will be held on November 1,2022, at 14:00, address: the administrative unit building in village Bodbiskhevi, Sighnaghi Municipality.