ოზურგეთის მუნიციპალიტეტში, მდ. ბახვისწყალზე შპს "ბახვი 2 ჰესის" პროექტში შეტანილი ცვლილებების (ექსპლუატაციის პირობების ცვლილება) და 35 კვ სიმძლავრის ელექტროგადამცემი ხაზის პროექტი
შენიშვნები და მოსაზრებები მიიღება წერილობით 2023 წლის 11 იანვრის ჩათვლით.
ანგარიში და დეტალური ინფორმაცია იხ. ბმულზე - https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/1055
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2022 წლის 21 დეკემბერს, 15:00 საათზე. მისამართი: ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. მთისპირის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობა.

The project of changes (changes in operating conditions) for "Bakhvi 2 HPP" LLC and the project of the 35 kV power transmission line, in Ozurgeti Municipality, on the Bakhvistskal River
Guria, Ozurgeti, Village Mtispiri, Ozurgeti Municipality, Village Mtispiri
The written comments and opinions will be received by January 11, 2023, inclusively.
The report and the detailed information can be found at the link - https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/1055
The public hearing on the Environmental Impact Assessment Report for the Planned Activity  will be held on December 21. 2022. At 15:00. at the administrative unit building of Village Mtispiri, in Ozurgeti Municipality.