შპს „ევრობეტონის“ მიერ კასპის მუნიციპალიტეტში თევზის მოშენების მიზნით აკვაკულტურის მეურნეობის (წყლის შესაკავებელი ნაგებობის) მოწყობა და ექსპლუატაცია
შიდა ქართლი, კასპი, ქ. კასპი, კასპის მუნიციპალიტეტი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიში:
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 3 აგვისტოს ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2023 წლის 1 აგვისტოს, 12:00 საათი, კასპის მუნიციპალიტეტის მერიაში.

The scoping report for the planned activity:
Establishment and operation of an aquaculture farm (water-retaining structure) for the purpose of fish breeding in Kaspi municipality by "Eurobeton" LLC
The comments and opinions related to the scoping report for the planned activity should be submitted in writing to the National Environmental Agency by August 3, 2023, at the address: Tbilisi City, Marshall Gelovani Avenue N34, or send them to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
The public discussion of the scoping report for the planned activity will be held on August 1, 2023, at 12:00 in the Kaspi Municipality City Hall.