ქ.ქუთაისში, ავტომშენებლის ქ. N88 (ნაკვეთი 01/298), შენობა N5-ში (თავისუფალი ზონა) საავტომობილო ჰიდრავლიკური სამრეწველო ზეთებისა და საპოხი მასალის წარმოების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიში
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიში:
ქ.ქუთაისში, ავტომშენებლის ქ. N88 (ნაკვეთი 01/298), შენობა N5-ში (თავისუფალი ზონა) საავტომობილო ჰიდრავლიკური სამრეწველო ზეთებისა და საპოხი მასალის წარმოების  ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიში
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიშთან  დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 5 აგვისტოს ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე eia@mepa.gov.ge
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2023 წლის 15 აგვისტოს 12:00 საათზე, სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის საკონფერენციო დარბაზში (მარშალ გელოვანის გამზირი N32გ)

Environmental audit report for the production of automotive hydraulic industrial oils and lubricants, in the city of Kutaisi, Avtomshebli St. N88 (plot 01/298), building in N5 (free zone)
Continuity Environmental Audit Report:
Environmental audit report for the production of automotive hydraulic industrial oils and lubricants in the city of Kutaisi, Avtomshebel St. N88 (plot 01/298), building in N5 (free zone)
The comments and opinions related to the environmental audit report on the continuation of current activities require submission in writing to the National Environmental Agency of the State Environmental Protection Agency until August  5, 2023, at the address: Tbilisi City, Marshall Gelovani Ave. N34, or send them to e-mail eia@mepa.gov.ge.
The public discussion of the ecological audit report on the continuation of the current activity will be held on August 15, 2023, at 12:00 in the conference hall of the Environmental Information and Education Centre (Marshal Gelovani Avenue, N32g).