გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფ.გაჩიანში 22 800 მ3 მოცულობის ნავთობპროდუქტების საცავის ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიში
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიში:
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 5 აგვისტოს ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე eia@mepa.gov.ge
მიმდინარე საქმიანობის გაგრძელების ეკოლოგიური აუდიტის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2023 წლის 15 აგვისტოს 15:00 საათზე, სსიპ გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის საკონფერენციო დარბაზში (მარშალ გელოვანის გამზირი N32გ)

The environmental audit report of a 22,800 m3 petroleum product storage facility in Gachiani village of Gardabani municipality
Tbilisi, Tbilisi, City Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi city, Tbilisi
Continuity Environmental Audit Report:
The environmental audit report of the 22,800 m3 petroleum products storage facility in Gachiani village of Gardabani municipality
The comments and opinions on the environmental audit report on the continuation of current activities require submission in writing to the Environmental National Agency by August 5, 2023, at the address: Tbilisi, Marshal Gelovani Avenue N34, or by e-mail to eia@mepa.gov.ge.
The public review of the environmental audit report on the continuation of the current activity will be held on August 15, 2023, at 15:00 in the conference hall of the Environmental Information and Education Centre (Marshal Gelovani Avenue, N32g).