კასპის მუნიციპალიტეტში შპს ,,მეგა ჰოლდინგის“ მდ. მტკვარზე სასარგებლო წიაღისეულის ( 862 002 მ 3 ქვიშა-ხრეში) მოპოვება
შიდა ქართლი, კასპი, ქ. კასპი, კასპის მუნიციპალიტეტი
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 11 სექტემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge

Mining of minerals (862,002 m3 of sand and gravel) on the Mtkvari River by Mega Holding LLC in Kaspi Municipality
Shida Kartli, Kaspi, City Kaspi, Shida Kartli, Kaspi City Kaspi, Kaspi Municipality
The comments and opinions related to the environmental impact assessment report for the planned activity require submission in writing to the National Environmental Agency by September 11, 2023, at the address: City of Tbilisi, Marshall Gelovani Avenue N34, or send them to e-mail:eia@mepa.gov.ge