შპს „აჭარ ენერჯი-2007“-ის 50 მგვტ სიმძლავრის „ზედა წევას“ ქარის ელექტროსადგურისა და 110 კვ ძაბვის ქვესადგურის მშენებლობისა და ექსპლუატაციის პროექტის სკოპინგის ანგარიში
იმერეთი, ზესტაფონი, ძირულის თემი, ზესტაფონის მუნიციპალიტეტი, ძირულას თემი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 22 სექტემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge

Scoping report of the construction and operation project of Adjara Energy-2007 LLC, 50 MW "Zeda Tseva" wind farm, and 110 kV substation
Imereti, Zestaponi, Dzirula Community, Imereti, Zestafoni, Dzirula community, Zestafoni municipality, Dzirula community
Scoping report of the construction and operation project of Achar Energy-2007 LLC, 50 MW "Zeda Tseva" wind farm, and 110 kV substation
The comments and opinions related to the scoping report of the planned activity can be sent in writing to the National Environmental Agency by September 22, 2023, at the address: Tbilisi City, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.