შპს „საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანიის“ მიერ ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ბაკურიანსა და სოფელ დიდ მიტარბში წყალარინების სისტემისა და გამწმენდი ნაგებობის მშენებლობისა და ექსპლუატაციის პროექტის სკოპინგის ანგარიში
სამცხე-ჯავახეთი, ბორჯომი, დაბა ბაკურიანი, ბორჯომის მუნიციპალიტეტი, დაბა ბაკურიანი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 25 სექტემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge

The scoping report of the project for construction and operation of the sewage system and treatment plant in Bakuriani township and Didi Mitarbi village of Borjomi Municipality by "United Water Supply Company of Georgia" LLC
Samtskhe-Javakheti, Borjomi, Borough Bakuriani , Samtskhe-Javakheti, Borjomi, Bakuriani Township, Borjomi Municipality, Bakuriani Township
The comments and opinions related to the scoping report for the planned activity require submission in writing to the National Environmental Agency by September 25, 2023, inclusive, at the address: Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or by e-mail: eia@mepa.gov.ge.