ოზურგეთის მუნიციპალიტეტში 110 კვ ძაბვის ელექტრო გადამცემი ხაზების „ჩაქვისა“და „ანასეულის“ „შესვლა-გამოსვლის“ ქვესადგურ „ოზურგეთი-220“-ში მოწყობის პროექტი
გურია, ოზურგეთი, სოფ. ლიხაური, ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი, ლიხაურის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობა
ოზურგეთის მუნიციპალიტეტში  110 კვ ძაბვის ელექტრო გადამცემი ხაზების „ჩაქვისა“და „ანასეულის“ „შესვლა-გამოსვლის“ ქვესადგურ „ოზურგეთი-220“-ში მოწყობის პროექტი
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 3 ნოემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დავით აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ გარემოსდაცვითი შეფასების პორტალიhttp://ei.gov.ge/ka/info/2c055fc0-788d-47e6-a7aa-e66c2fcc2fc5
• 2023 წლის 1 ნოემბერი, 15:30 საათი, ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი, ლიხაურის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობა

The project involves the arrangement of 110 kV electric transmission lines "Chakvi" and "Anaseuli" in the "entry-exit" substation "Ozurgeti-220" in Ozurgeti municipality
Guria, Ozurgeti, Village Likhauri, Guria, Ozurgeti, village Likhauri, Ozurgeti municipality, Likhauri administrative unit building
The LEPL of the EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes the scoping report of the planned activities:
The written comments and opinions related to the scoping report of the planned activity require submission to the National Environment Agency by November 3, 2023, at the address: Tbilisi, Davit Agmashenebeli Avenue N150, or send them to e-mail: eia@mepa.gov.ge.