ოზურგეთის მუნიციპალიტეტში, შპს ,,პლასტიკ ადიოსის“ ნარჩენების აღდგენის ტექნოლოგიური ხაზის მოწყობა-ექსპლუატაცია
გურია, ოზურგეთი, სოფ. მერია, ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. მერია
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 3 აპრილის ჩათვლით.
განცხადება და დეტალური ინფორმაცია იხ. ბმულზე - https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/2563
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშის საჯარო განხილვა ჩატარდება 2023 წლის 28 მარტს, 11:00 სთ-ზე, მისამართი: ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. მერიის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობა.

Construction and operation of the waste recovery technology line of "Plastik Adios" LTD in Ozurgeti Municipality
Written comments and opinions related to the scoping report for the planned activity need to be submitted to the National Environment Agency of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia by April 3, 2023.
See the statement for more details on the link: https://nea.gov.ge/Ge/GZSH/2563
The public discussion of the scoping report for the planned activity will be held on March 28, 2023, at 11:00 at the following address: Ozurgeti Municipality, The building of the administrative unit of City Hall.