სს საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემის მიერ 220 კვ. ძაბვის ელექტროგადამცემი ხაზის „არაგვის“ რეკონსტრუქცია/გაორჯაჭვიანებისა და ექსპლუატაციის პროექტი
მცხეთა-მთიანეთი, მცხეთა, სოფ. ძველი ქანდა, მცხეთის მუნიციპალიტეტი სოფ. ძველი ქანდა
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 12 იანვრის  ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ გარემოსდაცვითი შეფასების პორტალი -https://ei.gov.ge/ka/info/03f3c017-a0ec-43e5-9c10-884562a22c96
2023 წლის 25 დეკემბერს 12:00 საათზე მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. ძველი ქანდას საჯარო სკოლის შენობაში
2023 წლის 25 დეკემბერს 15:00 საათზე მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფ. საგურამოს ადმინისტრაციული ერთეულის შენობაში
2023 წლის 26 დეკემბერს 12:00 საათზე გლდანის გამგეობის ადმინისტრაციული ერთეულის შენობაში (მის: სარაჯიშვილის ქ. N1გ)

220 sq.m. by the state electricity system of Georgia. Reconstruction of the "Aragvi" voltage transmission line. Project of duplication and exploitation
Mtskheta-Mtianeti, Mtskheta, Village Dzveli Kanda, Mtskheta-Mtianeti, Mtskheta, village old Kanda
The written comments and opinions related to the environmental impact assessment report of the planned activity should be sent to the National Environment Agency by January 12, 2024, at the address: St. Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue, N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.
For detailed information, see the Environmental Assessment Portal.
https://ei.gov.ge/ka/info/03f3c017-a0ec-43e5-9c10-884562a22c96
• December 25, 2023, at 12:00: in the village of Mtskheta municipality, the Old Kanda Public School building
• December 25, 2023, 15:00: the village of Mtskheta municipality, Saguramo administrative unit building
• December 26, 2023, 12:00: the building of the administrative unit of the Gldani board (Miss: Sarajishvili St. N1g)