შპს „კნაუფ გიპს თბილისის“ მიერ თაბაშირ-მუყაოს ფილების წარმოების კომბინატის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილების პროექტი
თბილისი, თბილისი, ქ. თბილისი, თბილისი, სამგორის რაიონის გამგეობა
შპს „კნაუფ გიპს თბილისის“ მიერ თაბაშირ-მუყაოს ფილების წარმოების კომბინატის ექსპლუატაციის პირობების ცვლილების პროექტის სკოპინგის ანგარიში
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ,  წარუდგინოთ  სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 26 იანვრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ბმული - https://ei.gov.ge/ka/info/7e445242-8306-4174-95fa-87c92ecfea9d
2024 წლის 22 იანვარი, 14:00 საათი, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტი, სამგორის რაიონის გამგეობის შენობა (მის: მოსკოვის გამზ. N14)

The project of changing the operating conditions of the gypsum-cardboard tile production plant by "Knauf Gypsum Tbilisi" LLC
Tbilisi, Tbilisi, City Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi, and Samgori district administration
The project of changing the operating conditions of the gypsum-cardboard tile production plant by "Knauf Gypsum Tbilisi" LLC.
The written comments and opinions related to the scoping report for the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by January 26, 2024, at the address: . Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue, N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.