იხილეთ სრულად 18 თებ. 2026 გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის ინიციატივითა და სურსათის ეროვნული სააგენტოს მხარდაჭერით, თბილისის №173 საჯარო სკოლაში მოსწავლეებისთვის საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრა გაიმართა
იხილეთ სრულად 17 თებ. 2026 ქარელისა და გორის მუნიციპალიტეტების სკოლებში საინფორმაციო შეხვედრები ჩატარდა
იხილეთ სრულად 09 თებ. 2026 თბილისის 130-ე და 103-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეებისთვის პლასტმასის გამოყენების შემცირების, ნარჩენების მართვის საკითხებზე და დეფიციტური პროფესიების შესახებ საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა
იხილეთ სრულად 04 თებ. 2026 გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის ინიციატივით, საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის ოცხდახუთ საჯარო სკოლაში გარემოსდაცვით საკითხებზე საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა
იხილეთ სრულად 03 თებ. 2026 თბილისის სკოლის მოსწავლეებისთვის პლასტმასის გამოყენების შემცირების და ნარჩენების მართვის საკითხებზე საინფორმაციო-შემეცნებითი შეხვედრები გაიმართა
იხილეთ სრულად 26 იან. 2026 გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი აცხადებს კონკურსს „განათლება მწვანე მომავლისთვის“
იხილეთ სრულად 08 იან. 2026 აზიის განვითარების ბანკის (ADB) ორგანიზებით, ტაილანდის დედაქალაქ ბანგკოკში რეგიონული სამუშაო შეხვედრა გაიმართა
იხილეთ სრულად 30 დეკ. 2025 გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის ორგანიზებით, გურჯაანში საგანმანათლებლო შეხვედრა გაიმართა