თბილისის სკოლის მასწავლებლებისთვის გრძელდება რეგისტრაცია ტრენინგზე ,,გარემოსდაცვითი და აგრარული განათლება სკოლაში”
ტრენინგები გაიმართება შაბათ-კვირას, გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრში (მის: მარშალ გელოვანის  გამზირი N32გ).
ტრენინგი აღიარებულია სსიპ მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის მიერ როგორც 20-საათიანი სავალდებულო ტრენინგი.
ბმული ტრენინგზე რეგისტრაციისთვის - https://bit.ly/34ASEOy
ტრენინგთან დაკავშირებით დეტალურ ინფორმაციას შეგიძლიათ, გაეცნოთ ბმულზე - https://eiec.gov.ge/Ge/CertificateCourses/2
გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის პროგრამა „გარემოსდაცვითი და აგრარული განათლება სკოლაში” შემუშავებულია ზოგადი განათლების დაწყებითი (I-VI კლასი) საფეხურის, ასევე გეოგრაფიისა და სამოქალაქო განათლების მასწავლებლებისთვის. პროგრამის მიზანია გარემოსდაცვითი და აგრარული განათლების ხელშეწყობა და სასწავლო პროცესში ინტეგრირება.

The training courses will be held on weekends at the Environmental Information and Education Centre (address: Marshal Gelovani Avenue, n. 32).
The National Centre for the Professional Development of Teachers of LEPL has acknowledged the training as a 20-hour mandatory.
the registration link: https://bit.ly/34ASEOy
For further information in depth regarding the training, please click the link: https://eiec.gov.ge/Ge/CertificateCourses/2.
The Environmental Information and Education Centre programme "Environmental and Agricultural Education at School" has been developed for the general education primary (I-VI class) grade, as well as geography and civic education teachers. The objective of the programme is to promote environmental and agricultural education and integrate it into the educational process.